Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı
Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı
Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı
Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı

Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı (312-18)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺504,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺279,90(KDV Dahil)

Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı

Vita Parlak Gold Çatal Bıçak Takımı

- 24 Ayar Altın Kaplama - Bütün Maddore gold çatal bıçak takımları, sofralarında uzun yıllar yüksek kaliteye yer vermek isteyenler için zamanla rengi yeşile dönebilen altın rengi PVD kaplama yerine 24 ayar altın suyu kullanılarak üretilmektedir.

- Modern Tasarım – Sade ve zarif tasarımıyla göz kamaştıran Vita Parlak Gold Çatal Bıçak Takımı, sap kısmındaki kesik detayı ve altın uç kısmıyla son derece modern bir görünüm sunuyor. 

- 6 Kişilik Çatal Bıçak Takımı – 18 parçadan oluşan bu set 6 adet yemek kaşığı, 6 adet yemek çatalı, 6 adet yemek bıçağı içerir ve 6 kişilik çatal bıçak takımı olarak kullanılabilir.

- Yüksek Kalite & Sonsuz Güven- Vita 18 Parça Parlak Gold Çatal Bıçak Takımı sağlığınız düşünülerek en yüksek kalite 304 ve 204 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Günlük ve özel gün kullanımı için yeterince dayanıklıdır. Uzun yıllar paslanmadan ve 24 ayar altın suyu kaplaması sayesinde kaplama rengi solmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

- Etkileyici Parlaklık – Vita Parlak Gold Çatal Bıçak Takımları, yüksek kalite parlak kaplamasıyla sofralarınıza gerçek bir parlaklık deneyimi katar, üstelik uzun yıllar boyunca ilk günkü parlaklığından hiçbir şey kaybetmez. 

- Bakımı Kolay ve Pratik – Bütün Maddore çatal bıçak takımlarının bakımı oldukça rahattır.  İlk günkü şıklığından ödün vermeden uzun yıllar sofralarınızda yerlerini korumaları için gold çatal bıçak takımı ürünlerimizi bulaşık makineleri yerine elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Çatal bıçak takımları sofralarınızın en önemli parçasını oluşturmaktadır ve ailenizin ve misafirlerinizin yemek deneyimini doğrudan etkiler. Maddore olarak bu deneyimi en üst seviyeye çıkarmak için yüksek kalite çatal bıçak takımları sunuyoruz. Vita Parlak Gold Çatal Bıçak Takımı da etkileyici parlaklığı ve modern hatlarıyla sofralarınıza şıklık katmak için özenle tasarlandı.

 

Modern Görünüm: Sade ve son derece elegant tasarımı, altın uçlu sap kısmındaki zarif kesik detayı ile modernlik ve şıklığı bir araya getiren Vita Parlak Gold Çatal Bıçak Takımı sofralarınızı benzersiz kılacak.

 

Pürüzsüz Hatlar & Zarif Kavisler: Zarif ve bükülmeyen kavisleri, tutma rahatlığını en üst düzeye çıkaran pürüzsüz hatlarıyla misafirlerinize unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatacak. 

 

Dayanıklı: Vita Gold Parlak Çatal Bıçak Takımları’nda sapı 3 mm (çatal-kaşık) ve 9 mm (bıçak) kalınlığında yüksek kalite paslanmaz çelik kullanıyoruz. Şıklığından asla ödün vermeyerek tasarladığımız Maddore Çatal Bıçak takımlarında dayanıklılığı da her zaman ön planda tutuyoruz. 

 

Paslanmaz: Maddore Çatal Bıçak Takımlarında yüksek kalite 304 ve 204 paslanmaz çelik kullanıyoruz, dolayısıyla minimum 50 yıl boyunca paslanma, yeşillenme gibi sizi rahatsız edebilecek herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı Set İçeriği:

 

- 6 Adet Yemek Kaşığı 

- 6 Adet Yemek Çatalı 

- 6 Adet Yemek Bıçağı 

 

 

Vita Parlak Gold 18 Parça Çatal Bıçak Takımı Teknik Detay:

 

Paslanmaz Çelik

Boy(mm)

Kalınlık(mm)

Ağırlık(gr)

Yemek Kaşık 

304

200

3

50

Yemek Çatal

304

205

3

39

Yemek Bıçak 

204

217

8,5

104 
Parça Sayısı
18 Parça Çatal Bıçak Takımları
Kişi Sayısı
6 Kişilik Çatal Bıçak Takımları
Kaplama / Materyal
Parlak Gold Çatal Bıçak Takımları
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı