Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı
Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı
Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı
Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı

Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı (301-20)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺274,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺189,90(KDV Dahil)

Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı

Vita Parlak Çatal Bıçak Takımı

- 4 Kişilik Çatal Bıçak Takımı – 20 parçadan oluşan bu set 4 yemek kaşığı, 4 yemek çatalı, 4 yemek bıçağı, 4 tatlı kaşığı ve 4 tatlı çatalı içerir ve 4 kişilik çatal bıçak takımı olarak kullanılabilir.

- Modern Tasarım – Sade ve zarif tasarımıyla göz kamaştıran Vita Parlak Çatal Bıçak Takımı, sap kısmındaki kesik detayıyla son derece modern bir görünüm sunuyor. 

- Üst Düzey Tutma Hissi – Bütün Maddore çatal bıçak takımlarında olduğu gibi yüksek kaliteli kalın sapa sahip olan Vita Parlak Çatal Bıçak Takımı, zarif hatları ve modern çizgileriyle elde mükemmel bir tutma hissi oluşturur, misafirlerinizin yemek deneyimini en üst düzeye çıkarır.

- Sağlam ve Dayanıklı – Yüksek kalite 304 ve 204 paslanmaz çelikten üretilen setlerimiz son derece dayanıklı yapısıyla uzun yıllar sofralarınızı süslemeye devam eder, paslanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. 3 mm çatal-kaşık kalınlığı, 9 mm bıçak kalınlığı sayesinde de çatal bıçak takımlarında sıklıkla karşılaşılan bükülme sorununu dert etmezsiniz.

- Etkileyici Parlaklık – Vita Parlak Çatal Bıçak Takımları, yüksek kalite parlak kaplamasıyla sofralarınıza gerçek bir parlaklık deneyimi katar, uzun yıllar boyunca ilk günkü parlaklığından bir şey kaybetmez. 

- Bakımı Kolay ve Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir: Yüksek kalite paslanmaz çelik aynı zamanda parlak ürünlerimizi bulaşık makinelerinde sorunsuzca yıkanabilir kılıyor. Özenli bakımınız bu setin uzun yıllar ilk günkü gibi görünmesine imkan verebilir.

 Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Çatal bıçak takımları sofralarınızın en önemli parçasını oluşturmaktadır ve ailenizin ve misafirlerinizin yemek deneyimini doğrudan etkiler. Maddore olarak bu deneyimi en üst seviyeye çıkarmak için yüksek kalite çatal bıçak takımları sunuyoruz. Vita Parlak Çatal Bıçak Takımı da etkileyici parlaklığı ve modern hatlarıyla sofralarınıza şıklık katmak için özenle tasarlandı.

 

Modern Görünüm: Sade ve son derece elegant tasarımı, sap kısmındaki zarif kesik detayı ile modernlik ve şıklığı bir araya getiren Vita Parlak Çatal Bıçak Takımı sofralarınızı benzersiz kılacak.

 

Pürüzsüz Hatlar & Zarif Kavisler: Zarif ve bükülmeyen kavisleri, tutma rahatlığını en üst düzeye çıkaran pürüzsüz hatlarıyla misafirlerinize unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatacak. 

 

Dayanıklı: Vita Parlak Çatal Bıçak Takımları’nda sapı 3mm (çatal-kaşık) ve 9 mm (bıçak) kalınlığında yüksek kalite paslanmaz çelik kullanıyoruz. Şıklığından asla ödün vermeyerek tasarladığımız Maddore Çatal Bıçak takımlarında dayanıklılığı da her zaman ön planda tutuyoruz. 

 

Paslanmaz: Maddore Çatal Bıçak Takımlarında yüksek kalite 304 paslanmaz çelik kullanıyoruz, dolayısıyla minimum 50 yıl boyunca paslanma, yeşillenme gibi sizi rahatsız edebilecek herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Bulaşık Makinesi Dostu: Misafirlerinize unutulmaz bir yemek deneyimi yaşattığınız günün sonunda çatal bıçak takımınızı kolayca bulaşık makinenizde yıkayabilir, ilk günkü temizliğinde tutabilirsiniz. 

 

Vita Parlak 20 Parça Çatal Bıçak Takımı Set İçeriği:

 

- 4 Adet Yemek Kaşığı

- 4 Adet Yemek Çatalı

- 4 Adet Yemek Bıçağı

- 4 Adet Tatlı Kaşığı

- 4 Adet Tatlı Çatalı

 

Vita Parlak 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Teknik Detay:

 

Paslanmaz Çelik

Boy(mm)

Kalınlık(mm)

Ağırlık(gr)

Yemek Kaşık 

304

200

3

50

Yemek Çatal

304

205

3

39

Yemek Bıçak 

204

217

8,5

104

Tatlı Kaşık

304

162

2,5

28

Tatlı Çatal

304

164

2,5

22

Tatlı Bıçak 

204

194

7,5

64

Çay Kaşık

304

110

2

11


 
Parça Sayısı
20 Parça Çatal Bıçak Takımları
Kaplama / Materyal
Parlak Çatal Bıçak Takımları
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı