Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı
Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı
Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı
Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı

Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı (606-30)

Fiyat : ₺999,90(KDV Dahil)

Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı

Festa Mat Beyaz Çatal Bıçak Takımı

- Mat Beyaz - Maddore renkli çatal bıçak takımı serilerinde 304 ve 204 kalite paslanmaz çelik üzerinde yaptığımız pürüzsüz matlaştırma tekniğini statik toz boya tekniği ile birleştirerek pürüzsüz mat renkleri her zevke göre ürünlerimizin üzerine uyguladık. 

- 6 Kişilik Çatal Bıçak Takımı – 30 parçadan oluşan bu set 6 yemek kaşığı, 6 yemek çatalı, 6 yemek bıçağı, 6 tatlı kaşığı, 6 tatlı çatalı içerir ve 6 kişilik çatal bıçak takımı olarak kullanılabilir.

- Yüksek Kalite & Sonsuz Güven- Festa 30 Parça Çatal Bıçak Takımı sağlığınız düşünülerek en yüksek kalite 304 ve 204 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Günlük ve özel gün kullanımı için yeterince dayanıklıdır. Uzun yıllar paslanmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

- Pürüzsüz Mat Doku – Festa Mat Beyaz Çatal Bıçak Takımları, yüksek kalite parlak paslanmaz çeliğin son bir dokunuşla pürüzsüz mat yüzeye kavuşmasıyla sevdiklerinize kusursuz bir yemek deneyimi katar. Pürüzsüz hatları ile ele alındığında kişi üzerinde bıraktığı his ise yemek deneyiminizi keyiflendirmek için birebirdir.  

- Üst Düzey Tutma Hissi – Bütün Maddore çatal bıçak takımlarında olduğu gibi yüksek kaliteli kalın sapa sahip olan Festa Mat Beyaz Çatal Bıçak Takımı, zarif hatları ve modern çizgileriyle elde mükemmel bir tutma hissi oluşturur, misafirlerinizin yemek deneyimini en üst düzeye çıkarır.

- Bakımı Kolay ve Pratik – Bütün Maddore çatal bıçak takımlarının bakımı oldukça rahattır.  İlk günkü şıklığından ödün vermeden uzun yıllar sofralarınızda yerlerini korumaları için renkli çatal bıçak takımı ürünlerimizi bulaşık makineleri yerine elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

 Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Eskimiş çatal bıçak takımlarınızı yenileme zamanı gelmedi mi? Veya birlikte bir ömür geçirmeye söz verilen o mutlu geceden önce çeyizinizde kusursuz bir çatal bıçak takımına mı ihtiyacınız var? Maddore amacınız ne olursa olsun size kusursuz bir sofra deneyimi yaratmak için yüksek kalite çatal bıçak takımları sunar. Festa Mat Beyaz Çatal Bıçak Takımı da etkileyici matlığı ve son derece zarif tasarımıyla sofralarınıza uzun yıllar boyunca zarafet katmak için özenle tasarlandı. 

 

Elegant Görünüm: Sadelik ve inceliği ön plana alan tasarımı, zarif ve pürüzsüz hatlarıyla modernlik ve şıklığı bir araya getiren Festa Mat Beyaz Çatal Bıçak Takımı sofralarınızı benzersiz kılacak.

 

Pürüzsüz Hatlar & Zarif Kavisler: Sap ön kısmındaki 6 kesikli detayı, sade tasarımı ve tutma rahatlığını en üst düzeye çıkaran pürüzsüz hatlarıyla Festa Mat Beyaz Çatal Bıçak Takımı misafirlerinize unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatacak. 

 

Paslanmaz: Maddore Çatal Bıçak Takımlarında yüksek kalite 304 ve 204 paslanmaz çelik kullanıyoruz, dolayısıyla minimum 50 yıl boyunca paslanma, yeşillenme gibi sizi rahatsız edebilecek herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

 Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı Set İçeriği:

 

- 6 Adet Yemek Kaşığı 

- 6 Adet Yemek Çatalı 

- 6 Adet Yemek Bıçağı 

- 6 Adet Tatlı Kaşığı 

- 6 Adet Tatlı Çatalı 

Festa Mat Beyaz 30 Parça Çatal Bıçak Takımı Teknik Detay:

 

Paslanmaz Çelik

Boy(mm)

Kalınlık(mm)

Ağırlık(gr)

Yemek Kaşık 

304

205

3

52

Yemek Çatal

304

205

3

46

Yemek Bıçak 

204

217

7,5

100

Tatlı Kaşık

304

165

2,5

31

Tatlı Çatal

304

165

2,5

27
 
Parça Sayısı
30 Parça Çatal Bıçak Takımları
Kişi Sayısı
6 Kişilik Çatal Bıçak Takımları
Kaplama / Materyal
Renkli Mat Çatal Bıçak Takımları
Çerez Kullanımı