Brezza Mat Gold 6 Parça Çatal Bıçak
Brezza Mat Gold 6 Parça Çatal Bıçak
Brezza Mat Gold 6 Parça Çatal Bıçak
Brezza Mat Gold 6 Parça Çatal Bıçak

Brezza Mat Gold 3 Parça Çatal Bıçak (414-6)

İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺154,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,90(KDV Dahil)

Brezza Mat Gold 3 Parça Çatal Bıçak Takımı

- 24 Ayar Altın Kaplama - Bütün Maddore gold çatal bıçak takımları, sofralarında uzun yıllar yüksek kaliteye yer vermek isteyenler için zamanla rengi yeşile dönebilen altın rengi PVD kaplama yerine 24 ayar altın suyu kullanılarak üretilmektedir.

- Zarif Tasarım – Pürüzsüz parlak dokusu, uç kısımlarına doğru incelen zarif kavisleri ile Brezza Mat Gold Çatal Bıçak Takımı, sevdikleriniz için unutulmaz bir yemek deneyimi vaad ediyor.

- 1 Kişilik Çatal Bıçak Takımı – 3 parçadan oluşan bu set 1 adet yemek kaşığı, 1 adet yemek çatalı ve 1 adet yemek bıçağı içerir ve 1 kişilik çatal bıçak takımı olarak kullanılabilir.

- Yüksek Kalite & Sonsuz Güven- Brezza 3 Parça Mat Gold Çatal Bıçak Takımı sağlığınız düşünülerek en yüksek kalite 304 ve 204 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Günlük ve özel gün kullanımı için yeterince dayanıklıdır. Uzun yıllar paslanmadan ve 24 ayar altın suyu kaplaması sayesinde kaplama rengi solmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

- Pürüzsüz Mat Doku – Brezza Mat Gold Çatal Bıçak Takımları, yüksek kalite parlak paslanmaz çeliğin son bir dokunuşla pürüzsüz mat yüzeye kavuşmasıyla sevdiklerinize kusursuz bir yemek deneyimi katar. Pürüzsüz hatları ile ele alındığında kişi üzerinde bıraktığı his ise yemek deneyiminizi keyiflendirmek için birebirdir.  

- Bakımı Kolay ve Pratik – Bütün Maddore çatal bıçak takımlarının bakımı oldukça rahattır.  İlk günkü şıklığından ödün vermeden uzun yıllar sofralarınızda yerlerini korumaları için mat gold çatal bıçak takımı ürünlerimizi bulaşık makineleri yerine elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Brezza Mat Gold 3 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Eskimiş çatal bıçak takımlarınızı yenileme zamanı gelmedi mi? Veya birlikte bir ömür geçirmeye söz verilen o mutlu geceden önce çeyizinizde kusursuz bir çatal bıçak takımına mı ihtiyacınız var? Maddore amacınız ne olursa olsun size kusursuz bir sofra deneyimi yaratmak için yüksek kalite çatal bıçak takımları sunar. Brezza Mat Gold Çatal Bıçak Takımı da etkileyici matlığı ve zarif hatlarıyla sofralarınıza uzun yıllar boyunca şıklık katmak için özenle tasarlandı.

 

Elegant Görünüm: Sadelik ve inceliği ön plana alan tasarımı, zarif ve pürüzsüz hatlarıyla modernlik ve şıklığı bir araya getiren Brezza Mat Gold Çatal Bıçak Takımı sofralarınızı benzersiz kılacak.

 

Pürüzsüz Hatlar & Zarif Kavisler: İki ucuna doğru incelen son derece zarif kavisli tasarımı ve tutma rahatlığını en üst düzeye çıkaran pürüzsüz hatlarıyla Brezza Mat Gold Çatal Bıçak Takımı misafirlerinize unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatacak. 

 

Paslanmaz: Maddore Çatal Bıçak Takımlarında yüksek kalite 304 ve 204 paslanmaz çelik kullanıyoruz, dolayısıyla minimum 50 yıl boyunca paslanma, yeşillenme gibi sizi rahatsız edebilecek herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Brezza Mat Gold 3 Parça Çatal Bıçak Takımı Set İçeriği:

 

- 1 Adet Yemek Kaşığı 

- 1 Adet Yemek Çatalı 

- 1 Adet Yemek Bıçağı 

 

 

Brezza Mat Gold 3 Parça Çatal Bıçak Takımı Teknik Detay:

 

Paslanmaz Çelik

Boy(mm)

Kalınlık(mm)

Ağırlık(gr)

Yemek Kaşık 

304

205

3

49

Yemek Çatal

304

205

3

43

Yemek Bıçak 

204

217

8,5

100


 


 
Parça Sayısı
3 Parça Çatal Bıçak Takımları
Kaplama / Materyal
Mat Gold Çatal Bıçak Takımları
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı